Wybieramy prezent na chrzest

Przed Tobą ważna uroczystość – chrzest nowego członka rodziny? Jesteś rodzicem chrzestnym i chcesz podarować maluszkowi oraz jego rodzicom coś, co na pewno przyda się przez najbliższe kilka lat? Przedstawiamy TOP 3 pomysły na prezent na chrzciny wpisujące się w tę idee.

Niania elektroniczna

Niania elektroniczna to fenomenalne urządzenie z puntu widzenia rodzica. Stwarza pole do swobodnego wykonywania codziennych obowiązków typu pranie, prasowanie, gotowanie pozostając równocześnie w stałym kontakcie z noworodkiem. Warto zauważyć, że produkt ten jest także znakomitym wsparciem dla rodziców podczas wyjazdów. Na rynku spotkamy kilka rodzajów urządzeń tego typu – od niań typu audio, poprzez nianie elektroniczne z wbudowaną kamerą, aż po nianie elektroniczne wzbogacone o monitor oddechu. Oczywiście im bardziej rozbudowane urządzenie wybierzemy, tym z większymi kosztami musimy się liczyć.

Bujaczek leżaczek

Kolejny świetny gadżet zakładający, że rodzice dziecka będą mieć swoją pociechę stale na oku. Bujaczki leżaczki nie zajmują dużo miejsca, są lekkie, dzięki czemu z łatwością można je przenosić z miejsca na miejsce, zapewniając dziecku komfortowy odpoczynek i stały nadzór rodzica. Oferta bujaczków leżaczków, a w zasadzie ich funkcjonalność jest obecnie bardzo szeroka. Leżaczek z funkcją wibracji i kolorowym pałąkiem, leżaczek z pałąkiem, panelem elektronicznym i funkcją nagrywania głosu, leżaczek bujaczek siedzisko (3w1), leżaczek 4w1 (łóżeczko, łóżeczko z oparciem, krzesełko do karmienia, krzesełko dla starszaka), leżaczek 5w1 (łóżeczko, kołyska, leżaczek, bujaczek, krzesełko – jak widać możliwości jest całe mnóstwo!

Wózek spacerowy

Wózek spacerowy, tzw. spacerówka to trzecia godna uwagi propozycja na prezent z okazji chrztu. O ile rodzice noworodka z pewnością dysponują wózkiem dziecięcym głębokim, o tyle w momencie, gdy dziecko ukończy około 6-8 miesięcy, będą zmuszeni zakupić wózek przeznaczony stricte do spacerów. Co powiesz na to, by ich wyręczyć i sprezentować funkcjonalny wózek spacerowy na chrzest?

Podsumowanie

Możliwości prezentowych z okazji chrztu dziecka jest bardzo dużo. Producenci akcesoriów dziecięcych dostarczają rodzicom i maluszkom coraz to nowsze rozwiązania, które w dużej mierze ułatwiają codzienność. Zdecydowanie warto na nie postawić, wybierając prezent na chrzest. Wcześniej jednak podpytajmy rodziców noworodka, co sądzą o danym prezencie. Wówczas zyskamy pewność, że prezent będzie trafiony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here